Základové desky na klíč

Úvod Stavební práce Základové desky na klíč

Na základech bude stát váš dům. Každý jednotlivý krok je velmi důležitý a je třeba k němu přistupovat s největší opatrností. Sebemenší chyba v postupu může v budoucnu znamenat velký problém. Nepodceňujte jejich výstavbu a buďte obezřetní. Jde přece o vaše spokojené bydlení.

Co vše obnáší základy domu

Výkop, geologický průzkum, základová spára, základové pasy, základová deska i kvalita betonu. A v neposlední řadě hydroizolace. Každý tento krok je důležitý, pokud se chystáte vybudovat kvalitní základy pro svůj dům. Na precizní práci si doslova zakládáme, proto od nás můžete očekávat maximální výkon, který ušetří váš čas i peníze.

Izolace základové desky

Hydroizolace základní desky je velmi důležitý krok ke spokojenému bydlení. Těžko říci, který prvek je důležitější, ale izolace základové desky je podmínkou. Hydroizolace zamezuje tvorbě plísní, zabraňuje tvorbě vlhkosti, která by se pak dostala do celého objektu. Obvodové zdi vám nebudou promrzat a dům zůstane konzistentní po celý rok. Izolace prochází skrze celou základovou desku, proto je každá část objektu v absolutním bezpečí.

Základové desky na klíč

Základová deska není jen betonový plácek s rozvody v husích krcích. Základová deska znamená výkopové práce, příprava napojení sítí, příprava napojení kanalizace, ztracené bednění, kari sítě nebo tepelné izolace. Vylít beton už je jen formalita. Tyto práce provádíme na klíč. Každý má jiné požadavky na základní desku, my je splníme do puntíku.

Ozvěte se nám

Zbudovali jsme pro vás již řadu základních desek. Používáme moderní technologie, které šetří váš čas i peníze. Po více informací nás neváhejte kontaktovat.