Rekonstrukce koupelny

Úvod Rekonstrukce Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny nemusí být strašák. Zařídíme rekonstrukci koupelny na klíč. Bez starostí. Koupelna je pro své každodenní využití všemi členy domácnosti jednou z nejdůležitějších místností v domě. Ráno se v ní chystáme do práce či školy, večer ze sebe v této místnosti smýváme dřinu celého dne. V neposlední řadě může být i místem odpočinku, relaxu po náročném dni. Rozhodně se lépe cítíme v takové koupelně, která sama o sobě evokuje čistotu. Jinak to u koupelny ostatně ani nejde.

Rekonstrukce koupelny

Na co myslet při plánování rekonstrukce?

Při plánování rekonstrukce koupelny je dobré rozmyslet si plán, a hlavně si uvědomit, co vše chcete, aby se na vaší koupelně změnilo. Od toho se poté také samozřejmě odvíjí cena a délka trvání rekonstrukce.

Před samotným začátkem rekonstrukce je vhodné zakrýt a tím i ochránit nábytek v celém bytě či domě. Při rekonstrukci se uvolňuje poměrně velké množství prachu a před ním je třeba chránit svůj majetek. 

Sádrokartonářské práce a pokládka obkladů

Po odpojení vody a elektroinstalace se můžeme pustit do stavebních a bouracích prací. Vše v takovém rozsahu, jak si přeje klient. Poté naši šikovní řemeslníci zavedou nové trubky a elektroinstalaci, upraví (dorovnají) se zdi a případně podlaha, a pokud si klient přeje, zavede se také podlahové vytápění.

Zdi se pokryjí sádrokartonem a na řadu přicházejí obkladačské práce. Po pečlivém zaspárování obkladů se přejde k vymalování místnosti.

Rekonstrukce koupelny

Jak dlouho trvá rekonstrukce koupelny?

Dle rozsahu a přání klienta trvají tyto práce zhruba týden. Během jednoho dalšího dne lze stihnout montáž sanity – umyvadla, WC a vany, příp. sprchového koutu. Nakonec se namontuje také koupelnový nábytek a po závěrečném úklidu je hotovo.

Kontaktujte nás

Na rekonstrukce koupelen jsme v Brně machři, tak neváhejte a svěřte vaši koupelnu do našich rukou. Provádíme také kompletní rekonstrukce bytů na klíč.