Montáž oken a dveří

Úvod Stavební práce Montáž oken a dveří

Při stavbě nového domu ale i při rekonstrukci bytu či staršího domu máte hlavu plnou mnoha starostí a rozhodnutí, které do značné míry ovlivní funkčnost vašeho obydlí a budoucí kvalitu a komfort vašeho bydlení a života ve vašem novém domově.

Poradíme s výběrem

Jedním z velmi důležitých rozhodnutí je právě volba nových oken a dveří. Kromě materiálu, velikosti a kvality rámu a typu zasklení je snad ještě důležitější právě správná montáž dveří i všech oken. Ta je totiž klíčová sama o sobě a je třeba jí věnovat velkou pozornost.

Správná a bezchybně provedená montáž oken a dveří sice není úplná věda, ale je třeba ji provést vždy precizně a perfektně až do toho nejmenšího detailu. Z toho důvodu je lepší přenechat tuto činnost s ohledem na vaše budoucí zdraví a pohodlí profesionálům.

Montáž oken Brno a okolí

Montáže oken pro Brno a okolí, stejně tak jako vchodových dveří je v našem podání rychlou a kvalitně provedenou akcí. V případě výměny starých oken u rekonstrukce provedeme demontáž, aniž bychom znečistili interiér. A pak už postupujeme stejně jako u novostavby. Připravíme si okenní otvory, což je v podstatě zásadní krok. Od správné přípravy se právě odvíjí samotná rychlost montáže. Stavební otvory musí mít tedy správnou velikost a povrch musí být čistý a být ideálně co nejrovnější. Nakonec si nachystáme i samotná okna. Předvrtáme si otvory pro ukotvení, pokud nejsou zhotoveny výrobcem a můžeme se pustit do osazování a ukotvení oken. Posledním krokem je utěsnění a finální zapravení okenních otvorů. Nakonec nezbývá než usadit parapet a pak už je hotovo.

Správné osazení oken a dveří bez tepelných mostů

Pokud chcete mít jistotu, že vám doma nebudou vznikat plísně a nebudete muset řešit úniky tepla a tepelné mosty. Pokud si nechcete stěžovat na zbytečný hluk a rozčilovat se kvůli kratší životnosti vašich nových oken, zavolejte nám. Montáž oken a dveří v Brně a okolí obstaráme od A až po Z v termínu a v požadované kvalitě.