Malířské práce

Úvod Stavební práce Malířské práce

Výmalba stěn v obydlí má zásadní vliv na výsledný vzhled vašeho domova. Především proto, že jde o velkou plochu v každé místnosti a pak také proto, že vhodně zvolené barvy dokážou čarovat s tvarem či dispozicí pokoje. Sice pouze vizuálně, ale i tak je někdy změna velice výrazná.

Někdo má malování rád, baví ho vybírat vhodné barvy, kombinovat je a také novou výmalbu realizovat. Pro ty z vás, kteří se v natírání zdí nevyžíváte nebo vám to čas nedovolí, jsou tu naše služby.

Vymalování stěn Brno a okolí

Vedle samotného vymalování stěn nabízíme také související služby. Poradíme s vhodným výběrem barvy, kterou vám dodáme, zdi na nový nátěr připravíme (penetrace, případně oškrábání), vymalujeme, uklidíme po sobě. A vám zůstane novotou zářící byt bez práce.

Výběr vhodné barvy sestává ze dvou hledisek: vhodný odstín a vhodný typ. Do zatěžovaných místností je ideální zvolit barvu omyvatelnou, jejíž údržba je velice snadná. Nejvíce ji oceníte v dětském pokoji, předsíni a kuchyni. Pokud máte psa nebo kočku, pak se hodí všude.

Vybrat nejlepší odstín je často oříšek. Možná také trpíte předsudky, například že modrá barva je studená a nehodí se do obytných prostor, a ty vás při výběru a kombinaci barev limitují. Nezáleží ani tak na barvě, jako na jejím odstínu. Naši malíři vám rádi ukážou vzorníky a pomohou vhodnou barvu vybrat. Na tomto místě ještě zmíníme fakt, že vhodný odstín či vzor výmalby umí rozšířit úzkou chodbu, zkrátit příliš širokou předsíň nebo zútulnit ložnici. Také v dětských pokojích se můžete při výběru barev vyřádit. Pruhy, hory, puntíky, přechody barev, válečky, tupování…

Kontaktujte nás

Možností, jak stěnu ozvláštnit, je mnoho. Sledujeme nové trendy, takže vám je můžeme představit a následně ve vašem bytě realizovat. Zvolením vhodné techniky výmalby jsme schopni na pohled eliminovat i různé nerovnosti na zdech. Umíte to také? Pokud ne, obraťte se na naše malířské centrum a nechte se unést nekonečnými možnostmi světa barev. Provádíme malování interiérů všeho druhu od bytové výstavby až po občanskou.