Zateplení fasád

Úvod Stavební práce Zateplení fasád

Proč zateplit fasádu? Důvodů je mnoho. Zateplit rodinný nebo bytový dům může ušetřit ročně nemalé peníze. Existuje několik možností, jak toho docílit. Jde to rychle, efektivně a nemusíte se bát závratných investic. Zateplením staveb můžete průměrně ušetřit až 50 % za energie a u pasivních staveb dokonce až 80 %. Počáteční náklady do zateplení se díky úspoře rychle vrátí. Zároveň svůj dům doslova obrníte před vnějšími živly a on se vám tím odvděčí příjemnou teplotou v létě i zimě.

Obvodové zdivo, kromě funkce bezpečnostní nebo statické, plní také funkci ochrany vůči vnějším vlivům přírody. Nezáleží, zda je léto nebo zima, zateplená fasáda domu vám přinese vždy kladný tepelný komfort. Rovnice je vcelku jednoduchá - v létě udrží teplotu v objektu v rozumné míře, v zimě naopak nepustí produkované teplo například z radiátorů ven. Sníží se tak náklady za vytápění, potažmo ochlazování místností a vy si můžete užívat spokojeného bydlení v příjemných podmínkách.

Základem jsou zkušenosti

Předejít chybám, které by vedly k nesprávné aplikaci, je více než důležité. My si na preciznosti zakládáme, tudíž můžete očekávat profesionální přístup po celou dobu stavby. Jedině dobře zateplená fasáda dokonale zamezí pronikajícímu zvuku z ulice i rušného městského prostředí.

Několik možností zateplení fasády

Zateplení fasády minerální vatou - vysoce kvalitní, nehořlavý, paropropustný, akustický, stabilní, tuhý a především přírodní materiál, který zajistí dlouhodobou životnost vaší fasády.

Zateplení fasády polystyrenem - nejpoužívanější izolace v kontaktním zateplování fasád z důvodu ceny za kvalitu, tepelných vlastností i zpracování, ideální pro rodinné domy.

Kontaktujte nás, naše působnost je především Brno a Brno-venkov

Naše stavební firma působí především na území města Brna a jeho okolí, nebráníme se však ani vzdálenějším místům České republiky. Vše je na domluvě se zákazníkem. Zateplená fasáda se vám již během pár let vrátí na úsporách za energie. Zavolejte si pro nezávislou kalkulaci zateplení vašeho domu. Provádíme i kompletní revitalizace bytových domů a zateplení střech a stropů.