Lité podlahy

Úvod Stavební práce Lité podlahy

Stále více populární jsou lité podlahy, tedy takzvané potěry. Svou oblíbenost si získali především pro snadnou a rychlou instalaci, která je velmi ohleduplná k realizované stavbě. Zároveň je otevřena dalšímu novému trendu - podlahovému topení. Litá podlaha je tak nedílnou součástí nově realizovaných nízkoenergetických i pasivních domů.

Výhody lité podlahy

  • Rychlá a pohodlná realizace
  • Ohleduplnost k okolní stavbě
  • Nejlepší varianta pro podlahové topení
  • Vhodná pro nízkoenergetické i pasivní domy

Litá podlaha v koupelně

koupelně nemusíte mít jen dlažbu. Výborně poslouží litá podlaha. Zároveň splňuje nejnáročnější kritéria, která by každá koupelnová podlaha měla splňovat. Jde o bezpečnou a protismykovou povrchovou úpravu, která je voděodolná a brání zatékání do spár, je příjemně teplá, snadno čistitelná, tedy i hygienická. Litá podlaha je velmi trvanlivá a především i estetická.

Betonové podlahy

Betonová podlaha zaručuje klid během několika dalších desítek let. Bezúdržbový materiál je svolný k různým úpravám. Betonová podlaha splní vaše očekávání a možná i ukáže své skryté výhody, o kterých jste ani netušili. Betonová podlaha je skvělá volba pro rodinné doby, menší i větší byty, chalupy i chaty. Je přípustná i ostatním materiálům, tudíž si můžete vybudovat svůj domov dle libosti.

Cena lité podlahy

Cena litých podlah je vždy individuální. V konečné ceně za dílo je rozhodující množství materiálu. Pokud si chcete nechat spočítat, na kolik by vás realizace lité podlahy vyšla, pak nás neváhejte kontaktovat. Zdarma vám sestavíme cenovou nabídku a projednáme společně veškeré možnosti, které lze aplikovat přímo vám na míru. Působnost naší stavební firmy je především Brno a okolí.