Výstavba rodinných domů na klíč

Úvod Stavební práce Výstavba rodinných domů na klíč

Stavba rodinného domu je organizačně i dovednostně velmi náročná záležitost. Už jenom projít přes legislativní kolečko, vyřešit stavební povolení a další různé papírování stojí mnoho úsilí i času. Pak také výběr, příprava a úprava samotného projektu stavby a jeho realizace vyžaduje velkou dávku trpělivosti.

Není proto divu, že stále více lidí volí místo stavby svépomocí stavbu rodinného domu na klíč. Odpadají tím starosti s nekonečným zařizováním, úpravou a konzultacemi s projektantem, ale také, a to je to nejdůležitější, se samotnou stavbou domu.

Po vlastní práci si užijte odpočinek – s rodinou, či přáteli a nepřidělávejte si starosti tím, že budete trávit čas na stavbě domu a po večerech studovat, jak postupovat dále.

Vyřídíme potřebnou legislativou

My jsme odborníci na výstavbu a stavební úpravy, vy zase na svou práci. Přenechejte nám proto svůj projekt, který přizpůsobíme vašim požadavkům i konkrétnímu terénu a prostředí. Pomůžeme vám se stavebním povolením i s veškerou potřebnou legislativou. Umíme v tom chodit, takže přesně víme, jak postupovat, aby proběhlo vše co nejrychleji.

Naši pracovníci ví přesně, co mají dělat a mají s tím také spoustu zkušeností. Práce proběhnou rychle a efektivně, samozřejmě se zajištěním dostatečné kvality provedení. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že vše bude uděláno tak, jak má.

Kromě samotných stavebních prací jsme schopni zajistit i vše okolo – příslušenství, veškeré elektroinstalatérské práce, přípojky – podle vašich přání a požadavků.

Také připravíme dům na vaše stěhování. Samozřejmostí je úklid po stavebních pracích, vy přijdete do hotového. Nedílnou součástí naší práce je také vaše bezproblémová kolaudace. Pro potřeby kolaudace vám připravíme podklady a materiály, aby vše proběhlo hladce a bez potíží.

Stavíme samostatné domy, řadovky i bytové jednotky

Jsme schopni postavit jak samostatné domy, tak také řadové domy nebo bytové jednotky. Kromě toho se zabýváme také kompletními rekonstrukcemi jak domů, tak bytů. Naše působnost je především Brno a celá Jižní Morava.