Rekonstrukce rodinných domů

Úvod Rekonstrukce Rekonstrukce rodinných domů

Plánujete rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení? Zaslouží si váš dům rekonstrukci tzv. od podlahy či si hrajete s myšlenkou rekonstrukce na klíč? V tom případě jste tu správně!

Ještě před samotnou rekonstrukcí

Před každou realizací rekonstrukce je vždy vhodné nejprve si ujasnit své představy, možnosti a následné požadavky. Máte-li už jasně definované a ucelené, co vlastně chcete, můžete se pustit do prvních krůčků na cestě k vytouženému bydlení.

Jakákoliv vaše nemovitost bude mít vždy svoji finanční, ale také penězi jen stěží měřitelnou a čísly uchopitelnou hodnotu. Ostatně – domov je a pokaždé by měl být prostorem, kam se můžete těšit, kde se cítíte dobře a kde zažíváte spoustu neopakovatelných okamžiků.

Z tohoto důvodu je tedy vaše rozhodnutí o rekonstrukci zásadní nejen pro vás, ale také vaši rodinu a samotnou nemovitost. Rekonstrukce by vždy měla být pro všechny přínosem, byť vyžaduje čas, energii a finance a po jistý čas také ústupky či diskomfort. Návratnost je však v tomto případě zajištěna na více úrovních (spokojená rodina, efektivnější uspořádání prostoru, zvýšení komfortu bydlení, bezpečný prostor, zhodnocení nemovitosti atd.).

Rekonstrukce rodinných domů na klíč

Výhodou rekonstrukce na klíč je, že vám naši specialisté zhotoví projekt přímo vám a vašim představám na míru. Nemusíte tak dělat žádné kompromisy. Navíc s námi můžete vaše představy konzultovat a společně je můžeme postupně převádět do 3D světa – to vše k vaší spokojenosti. Veškeré potřebné podklady zajistíme, a to ať už se rozhodnete pro rekonstrukci zásadního či menšího charakteru. Pro nás žádný projekt není malý!

Zajistíme pro vás stavební povolení - stavba dle platných norem a legislativy je samozřejmostí. V případě zájmu vám rádi pomůžeme také v prostorách interiéru domu (součástí našeho portfolia služeb jsou např. výroba nábytku na míru, obkladačské práce, výstavba parkovacích ploch okolo domu atd.).

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Vytvoříme projekt vám a vašim individuálním požadavkům na míru – od návrhu až po konečnou realizaci.