Blog

Úvod Blog

Jak navrhnout koupelnu tak, aby byla moderní a funkční?

12. 5. 2023

Navrhování moderní koupelny je velmi zajímavý moment v životní etapě. Každý má asi trochu jinou představu o ideální koupelně. Někdo upřednostňuje klasický styl, modernu nebo nějaký specifický způsob pojetí interiéru, například glamour, skandinávský, provensálský či rustikální styl, apod. Výsledek snažení může přinést velmi uspokojivý výsledek, se kterým budete vy i celá vaše rodina nad míru spokojeni.

Přečíst

Jak zařídit malý dětský pokoj

11. 5. 2023

Potřebujete zařídit dětský pokoj, ale prostor pro něj vyhrazený není zrovna příznivý svými rozměry. Díky tomu nevíte, jak do něj umístit vše potřebné. I takovýto scénář může nastat právě u vás, pokud ve vašem bytě není prostoru nazbyt. Proto vám přinášíme pár tipů, jak jej zařídit co možné nejlépe.

Přečíst

Materiály pro vjezd do garáže

11. 5. 2023

Určitě byste chtěli, aby vjezd do vaší garáže byl co nejbezpečnější a vydržel mnoho let. Což také výběr správného materiálu pro vjezd pomůže zajistit. Jak velký ale výběr je a na co si dát pozor? V následujícím článku se podíváme na různé možnosti materiálů pro vjezd do garáže, zaměříme se na jejich výhody a nevýhody.

Přečíst

Co dát za kuchyňskou linku

25. 4. 2023

Součást kuchyně, kterou bychom při plánování rozhodně neměli zanedbávat, je stěna za kuchyňskou linkou. Tato část kuchyně je skvělým místem pro výraznou dekoraci i funkční ochranné prvky.

Přečíst

Možnosti financování rekonstrukce rodinného domu

18. 4. 2023

Rekonstrukce rodinného domu je velký projekt, který si vyžaduje dostatek finančních prostředků. Pokud nemáte dostatek vlastních úspor, můžete využít některé z možností financování, které nabízí trh. V tomto článku vám představíme některé z nich a poradíme vám, na co si dát pozor.

Přečíst