Rekonstrukce bytu

Úvod Rekonstrukce bytu

Bydlíte v bytě hrůzy? Bojíte se nekonečné rekonstrukce bytu? Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader na klíč dle Vaši představy. Rádi Vám poradíme, co bude nejlepší řešení pro Váš byt. Domov je místo, kde trávíme spoustu času. Místo, kde se schází rodina, a kde bychom se jednoduše měli cítit dobře. To, jak vypadá prostředí, ve kterém žijeme, se odráží nejen na našem psychickém rozpoložení, ale také na našem zdraví.

Příjemné prostředí podněcuje k aktivitám, ke kreativitě. A naopak to zatuchlé, postarší nepůsobí na člověka nijak dobře. Kromě toho například plíseň, která se drží v rozích špatně větraných budov, má vliv i na naše zdraví. Zvláště citlivější jedinci mohou mít v závislosti na výskytu plísně zdravotní potíže.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytů Brno

Žijete v bytě, který už vyloženě volá po rekonstrukci? Staré jádroplíseň v koupelně nebo nevzhledné podlahy? Někdy už je prostě potřeba říct si „dost“ a začít jednat. Nechcete-li se však poté, co strávíte několik hodin ve vlastní práci, ještě věnovat pracím na bytě, přenechejte tyto činnosti nám.

 

Realizujeme rekonstrukce bytů na klíč. Zadáte práci a vrátíte se k hotovému. Místo toho, abyste svůj volný čas trávili prací, můžete ho využít jinak. Věnovat se rodině, přátelům nebo svým koníčkům.

 

Rozsah rekonstrukce a plánování

Částečná nebo celková rekonstrukce bytu? Sami si určíte, v jak velkém rozsahu má rekonstrukce proběhnout. A poradit se můžete i s námi. Je libo novou kuchyňkoupelnu nebo rekonstrukce stěn? Nic není problém. Z našeho časového plánu se dozvíte, jak dlouho bude zhruba rekonstrukce probíhat. To abyste si mohli naplánovat a zorganizovat své další aktivity.

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Cena rekonstrukce bytu se stanovuje se individuálně. Pro představu, kompletní rekonstrukce panelového bytu 3+1 může stát 450 000 Kč, 600 000 Kč, ale i 1 000 000 Kč. Cena záleží mimo jiné na rozsahu rekonstrukce, velikosti místností, nákladech na materiál. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.