Sádrokartonářské práce

Úvod Stavební práce Sádrokartonářské práce

Sádrokartonové systémy jsou jednoduché, univerzální, poměrně levné a především dobře vypadají. Naše společnost Karissa Corp SE má bohaté zkušenosti a léta praxe, ze kterých profituje především klient.

K čemu využít sádrokartonové systémy?

Sádrokarton je ideální pro rekonstrukce domů a bytů, budování stropních podhledů, montáž předstěn a dokonce i k rekonstrukcím koupelen. Jde o univerzální materiál, se kterým se snadno a efektivně pracuje.

Jaké jsou nejčastější přestavby ze sádrokartonu?

Sádrokartonové podhledy

Potřebujete snížit strop nebo opravit ten současný? Není nic jednoduššího, než použít sádrokarton. Nejenže je jeho konstrukce rychle namontovaná, ale především vytvoří krásnou hladkou plochu, se kterou se dá do budoucna velmi dobře pracovat.

Sádrokartonové příčky

Potřebujete rozdělit co nejefektivněji místnost a nechcete zbytečně zdít? Vsaďte na sádrokarton. Opět jde o jednoduchou konstrukci, která vytvoří útulná místa ve vaší domácnosti. Kdykoliv lze tuto konstrukci snadno odstranit, tudíž je velmi flexibilní. Je vhodná i do menších bytů.

Sádrokartonové stěny

Jestliže přišel čas na schování nevhodného výklenku nebo přidání kompletně nové stěny, je sádrokarton skvělým materiálem pro zhotovení. Snadná manipulace, snadná práce i rychlost provedení. Sádrokartonovou stěnu od normální při dobrém provedení prakticky nerozeznáte.

Ozvěte se nám

Sádrokartonářské práce Brno, to je společnost Karissa Corp SE. Naše stavební firma se může opřít o schopné řemeslníky, kteří svou efektivitou, kvalitou a rychlostí provedení práce nemají konkurenci. Pojďte do toho s námi a již brzy se můžete těšit z nového interiéru.