Zemní práce

Úvod Stavební práce Zemní práce

Naše stavební firma je rovněž zaměřena na zemní práce, dále realizace zpevněných ploch nebo na terénní úpravy zahrad. Pokud potřebujete na svém pozemku cokoliv realizovat, neváhejte nás kontaktovat. Vykopeme pro vás základy pro vysněný rodinný dům, zajistíme prostor pro přípojky inženýrských sítí.

Realizace zpevněných ploch

Pro pozemní komunikace a manipulační plochy připravujeme podkladní vrstvy a konstrukční vrstvy, a to i s přilehlou obrubou. Odborně provedeme stabilizaci nevhodného podkladu. Řádně tyto plochy opatříme systémem odvodnění, což zahrnuje drenážní systémy, uliční vpusti nebo horské vpusti. Zároveň jej napojíme na lapače olejových a jiných plovoucích nečistot. Další napojení je na dešťovou kanalizaci.

Terénní úpravy zahrady

Pokud máte v plánu realizovat terénní úpravy zahrady, je nejprve nutné provést hrubé úpravy. Jde o terénní nerovnosti, se kterými velmi často souvisí odklízení stavebních odpadů, kamenů nebo odstranění svrchní neúrodné půdy. Po hrubém zásahu přichází na řadu jemné terénní úpravy, které zahradu promění v požadovaný výsledek.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete zemní práce, realizovat zpevněné plochy nebo výrazně proměnit svou zahradu, neváhejte nás kontaktovat.