Rekonstrukce kuchyně

Úvod Rekonstrukce Rekonstrukce kuchyně

Kuchyně je srdcem každého obydlí. Kromě chystání jídla se zde také scházíme k jednomu stolu, probíráme, co nás za celý den potkalo a jaké máme plány na dny další. Naše babičky měly v kuchyni kamna a kredenc a s tím si musely vystačit celý život. Maminky už sice měly kuchyňské linky, ale pokud neměly k ruce tatínka kutila, který sektorovou kuchyni trochu vylepšil či přestavěl, i jim musela vydržet celý život a ony se na ni musely vydržet celý život koukat.

Rozvody

Na co pamatovat při rekonstrukci kuchyně

Dnes je zcela běžné kuchyni po několika letech minimálně lehce obměnit, když už ne zcela rekonstruovat. Naše stavební firma se kromě dalších stavebních prací rekonstrukcí kuchyní zabývá. Nabízíme provedení veškerých stavebních i bouracích prací a samozřejmě i konzultaci před samotným zahájením projektu. Na co je třeba myslet? Jak si budoucí kuchyni představujete. Největší úskalí představují rozvody vody a elektřiny a umístění odpadů.

Kuchyňský nábytek na míru

Chcete-li se vyhnout sekání do zdí a podlah, je výhodné brát jejich umístění v potaz. Pokud chcete předělávku vzít skutečně od podlahy, zvládneme samozřejmě i tohle. Práce na rekonstrukci se tím ale pochopitelně prodlouží. Mezi další práce, na které přijde v průběhu rekonstrukce řada, patří úprava zdí, suché i mokré zednické procedury, vyrovnávání podlah a pokládka podlahových krytin. Zajišťujeme i výrobu kuchyňských linek na míru. Práce na zakázce zahrnuje také závěrečný úklid a odvoz odpadů.

Rekonstrukce kuchyně

Kontaktujte nás

Na rekonstrukce kuchyní v Brně a okolí jsme machři. Kontaktujte nás a přesvědčíme vás o tom! Provádíme také kompletní rekonstrukce bytů na klíč.