Betonové podlahy

Úvod Stavební práce Betonové podlahy

Společnost KARISSA CORP SE se zabývá realizací betonových podlah v průmyslových i bytových prostorech. Betonová podlaha je vzhledem ke svým vlastnostem na rozdíl od jiných litých potěrů možné pokládat v rovině i ve spádu. Tuto výhodu oceníte například při realizaci terasy nebo bazénu.

Betonové podlahy Brno

Zabýváme se vyléváním betonových podlah v Brně a jeho okolí. Dokážeme však dojet kamkoliv po České republice. Betonová podlaha nabízí vysokou pevnost, omezuje prašnost podlah a dokáže vytvořit vysokou odolnosti proti mechanickému poškození, obrusu a dále usnadňuje následnou údržbu i samotné čištění.

Betonová podlaha je vhodná do skladů, dílen, velkých hal a jiných průmyslových objektů. Oceníte je také v bytových a rodinných domech.

Oprava betonové podlahy

Jestliže potřebujete opravit betonovou podlahu, nechte tuto práci profesionálům. Máme potřebnou techniku, která vaši podlahu opraví rychle a,efektivně, což vám významně ušetří čas i možné vícenáklady při neodborném zásahu.

Kontaktujte nás

V případě, že potřebujete betonovou podlahu ve svém objektu, rádi vám s ní pomůžeme. Vše navrhneme a zrealizujeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.