Lité podlahy do koupelny

Úvod Stavební práce Lité podlahy Lité podlahy do koupelny

Litá podlaha je ideální volbou pro vaši koupelnu. Litá podlaha do koupelny je bezešvá a těsná, takže se můžete v klidu a pohodě sprchovat, koupat a mýt, aniž byste se museli starat o podlahu. Estetická a především praktická litá podlaha ve vaší koupelně nesporně vytváří pocit pohody.

Rádi vám poradíme s výběrem vhodné lité podlahy do vaší koupelny. Lité podlahy nabízejí dostatek možností, jak dodat vaší koupelně ten správný moderní vzhled.

Podlahové vytápění v koupelně

Betonová litá podlaha umožňuje využít i podlahové vytápění. Nízký tepelný odpor lité podlahy, který usnadňuje průchodu tepla z podlahového vytápění, je skvělou volbou. Koupelna v domácnosti zaujímá stále významnější roli k tomu, aby litá podlaha byla příjemným doplňkem tohoto prostoru. Velmi snadno se udržuje a navíc umožňuje pracovat s protiskluzovou vrchní vrstvou.

Kontaktujte nás

Plánujete výstavbu domu? Pokud zvažujete litou podlahu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a představíme veškeré výhody i možná úskalí betonových podlah. Společně vybereme to správné řešení pro vaši koupelnu.